درباره آلوتک

شرکت صنعتی تجاری سيستم آلومينيوم در سال 1994 با يک دستگاه توليد آلومينيوم با ظرفيت توليد 210تن در ماه در مکان 3000متري در محله مرتر استانبول/ترکیه شروع به کار کرده است.

توليد اين شرکت تا سال 1998 در همين محل ادامه پيدا کردو بعد از آن به محله کاديم کوی انتقال پيدا کرد. بعد از مدتی در سال 2013 در مکان 350000متری با فضای بسته 60000متر واقع در چورلو منتقل شد و با کمک 6عدد  دستگاه پرس ظرفیت تولید  خود را به 86000 تن در سال رساند. شرکت سيستم يکپارچه است به صورتی که تمامی کارهای توليد قالب، توليد اکسترود و رنگ های استاتيکی پودری، پوشش های چوبی، رنگ های آنادايز، فرآيندهای مکانيکی، توليد کامپوزيت پنل ها و تمامی کارهای نهايي در داخل کارخانه سيستم انجام می شود.

بخش انبار قالب های مجموعه به پشتوانه ی مرکز پردازش و ماشين آلات CNC و متخصصان مجرب قلب اين مجموعه به حساب می آيد.

سفارش قالب های درخواستی مشتری ها نيز توسط گروه کارکنان حرفه ای در همين قسمت انجام ميشود. به طور متوسط شرکت سيستم آلومينيوم دارای 15000مدل قالب است که با گذشت زمان به اين تعداد اضافه می شود.

علاوه بر ظرفيت توليد 19000 تن در سال رنگ های استاتيک پودری و رنگ رال، می توانيم رنگ های درخواستی مشتريان را نيز تامين کنيم. با وجود خط رنگ جديد واقع در مرکز چورلو ما قادر هستيم پروفيل ها را با طول   8000 ميلی متر رنگ کنيم.

با توجه به اضافه شدن خط کاری آنادايز در سال 2006 در مرکز چورلو شرکت ما قادر به توليد رنگ های درخواستی مشتريان است و علاوه بر اين ظرفيت سالانه 28000تن رسيده است.

در سال 2010 خط رنگ دکوراتيو نيز به اين سيستم اضافه شد که قابليت توليد رنگ های طرح چوب و رنگ های خاص را دارد.

با تاسيس مرکز فعاليت های مکانيکی در سال 2010 سيستم آلومينيوم قادر به انجام فعاليت های سوراخ کاری پروفيل، برش های خاص و ظريف، انواع پانچ و … است.

با توجه به اينکه بيشتر ظرفيت توليد شده صادر می شود اما در داخل کشور نيز با همان کيفيت به مشتريان خدمت رسانی ميکنيم. به همين علت، شرکت با برند آلوتک سيستم در زمينه ی پوشش های نما، درب و پنجره های ترمال و نرمال، پنجره های کشويي، نورگيرهای سقفی، سيستم های زيرساخت پنل های کامپوزيتی و نمای سنگی کار خود را در بازار ادامه داده است. تمامی سيستم های ما به طور منظم در تمامی مراحل توسط مهندسين بررسی و تست ميشود و طبق استانداردهای اروپايي با تمامی  يراق آلات هماهنگ هستند. شرکت ما به دليل طراحی بسيار خوب پروفيل ها، سهولت نصب و حالت های مطلوب استاتيکی و از نظر کيفيت در کار ها رضايت مشتريان را در طی اين سال ها جذب کرده است.

همچنين کامپوزيت پنل ها (آلوتک بوند) که نمايي جديد و بسيار زيبا هستند و پاسخگوی نياز های مختلف هستند نيز در کارخانه ما توليد می شود. پنل های کامپوزيت هم برای نمای داخل و هم برای نمای خارج در رنگ های متاليک و رنگ های مات و طرح دار با ابعاد مختلف توليد می شود.به تازگی خط تولید کامپوزیت ضد حریق گرید A2  نیز بعد از گذراندن تمامی مراحل استاندارد سازی وارد مرحله تولید گردید.

با توجه به وجود2  خط توليد ظرفيت توليد پنل های کامپوزيت 000/200/4 متر مربع در سال است. اين پنل ها طبق استاندارد شرکت سيستم آلومينيوم است و 20 سال گارانتی دارد.

شرکت سيستم آلومينيوم با هدف بلند مدت ماندگاری در صنعت آلومينيوم،  قدم های استوار و محکم در اين راه بر می دارد. شرکت برگه های استاندارد GOST-R/EN/TSE/CE و برای رنگ های استاتيک پودری برگه استاندارد QUALANOD و ISO 9001 :2008  و OHSASI 18001 : 2007 و ISO/IEC 27001  و  ISO14001 : 2004 است.

همچنين شرکت گارانتی می کند که بر اساس استاندارد های ROHS  و  REACH مواد شيميايی مصرف شده در محصولات (فلزات سنگين) در حد مجاز است. ما مفتخر هستيم که به تمام مشتريان از لحاظ فنی و مهندسی و نصب، سرويس لازم را بدهيم.

با آرزوی همکاری روزافزون شما عزيزان

با بهترين آرزو ها